16 grudnia 2012

Zaproszenie: Zielone przesilenie zimowe

Zapraszamy serdecznie na coroczną imprezę, która będzie okazją do podsumowania ubiegłorocznej działalności Zielonych, podzielenia się sukcesami i planami na przyszłość.

Zielone Przesilenie Zimowe

19 grudnia 2012 (środa), godz. 19.00
Marszałkowska 1, lok. 160 (I p.) 

Zapraszamy naszych przyjaciół, sympatyków i sympatyczki, współpracowniczki i współpracowników, wszystkie osoby, którym bliskie są zielone wartości: zrównoważony rozwój, poszanowanie praw człowieka i praw kobiet, promowanie tolerancji, otwartości i rozwiązywania konfliktów bez użycia przemocy. Chcemy wspólnie z Wami tworzyć przestrzeń krytycznej refleksji, otwartych dyskusji, aktywnego włączania się w inicjatywy obywatelskie i działań na rzecz dobra wspólnego.

Takim miejscem jest Zielone Centrum M1, otwarte w kwietniu br., w którym spotykają się idee i w którym rodzą się wartościowe polityczne inicjatywy. W tym roku zorganizowaliśmy już wiele debat z udziałem zagranicznych polityków i polityczek, polskich posłanek i posłów, przedstawicielek i przedstawicieli władz samorządowych, ludzi kultury, osób zaangażowanych w ważne inicjatywy obywatelskie.

Organizowaliśmy wieczory z kulturą zaangażowaną, debaty polityczne (m.in. o ACTA, o polityce narkotykowej, prawach reprodukcyjnych, postulatach pielęgniarek) i samorządowe (m.in. o warszawskiej polityce kulturalnej, warszawskich klubokawiarniach, sytuacji eksmitowanych kupców z podziemi przy Dworcu Centralnym) i działalność tę będziemy kontynuować w przyszłym roku. W programie m.in. zielone gotowanie i targ zielonych idei.

Swój udział w wydarzeniu można potwierdzić na fb. Zapraszamy serdecznie!

Brak komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...