11 sierpnia 2007

Czas na Zielonych!

Ruszamy z blogiem. Subiektywnym i nieprzewidywalnym. Póki co to tylko zapowiedź. Prawdziwa burza rozszaleje się, gdy do mej skromnej osoby dołączą inni. Będziemy sprawdzać, czy Warszawa jest dobrym miejscem do życia. Zwracać uwagę na sprawy, których nie można zbyć tylko paroma zdaniami w gazecie. Bo chcemy miasta dla ludzi. Zielonego, zdrowego i sprawiedliwego społecznie. Wolnego od uprzedzeń, otwartego na świat, ludzi i ich potrzeby.

Popatrzcie wokół. Afera goni aferę. Scenę polityczną coraz trudniej ogarnąć. Trwają kłótnie i przepychanki. Czy nie czas dokonać zmiany? Wpuścić nowych, świeżych ludzi, z ciekawymi pomysłami i innym spojrzeniem na świat? Nawet jeśli nie musicie zgadzać się z tym stwierdzeniem, zawsze możecie zajrzeć i poczytać. To nie boli. Parę chwil kontaktu ze spojrzeniem, którego nie uświadczycie za wiele w innych mediach.

Mam nadzieję, że będzie Wam z nami dobrze. Możecie nas znać z działalności ekologicznej, feministycznej, pacyfistycznej czy też w obronie mniejszości. Widujecie na Paradach Równości, manifestacjach antywojennych, Manifach. Zbieramy podpisy przeciw tarczy antyrakietowej, bronimy przyrody. Nie gryziemy. Pytajcie nas o zdanie, informujcie o sprawach, którymi możemy się zająć. To miejsce po to, byście mogli poczuć się słuchani.

pozdrawiam
Bartłomiej Kozek
Zieloni 2004 - koło warszawskie
współprzewodniczący

3 komentarze:

KeiroS pisze...

Bardzo dobra decyzja z powrotem na blogspota. (wreszcie w RSSie opery są zdjęcia:P). Mam nadzieję, że ten blog będzie równie dobry jak poprzedni.

P. S. Nie lubię moderowanych komentarzy, ale jeśli uznałeś, że tak trzeba to niech będzie.

Aleksandra Sowa pisze...

Ha! A to był pomysł koła małopolskiego :D
;-)
Powodzenia w pisaniu :-)

Beniex pisze...

Zdecydowałem się usunąć moderowanie, skoro i tak jako admin mogę usuwać brzydkie komentarze - będzie więcej wolności słowa;)

A co do samego bloga, to koncepcja jego powstania wykiełkowała wiele miesięcy temu, no ale w takiej formie to faktycznie, zostaliśmy zainspirowani przez Kraków by zrobić jeden, wielki a nie tuzin maleństw;)

z zielonymi pozdrowieniami,
Nasz Dziennik... Tfu! Wasz admin;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...